Max and me rituál proti akné

Přinášíme vám Bespoke Rituál sestavený zakladatelkou značky Max and me Tanjou Gruber pro pleť trpící akné.

Tanja - spoluzakladatelka značky Max and me jsou průkopníky energetické práce, kterou uplatňují prostřednictvím péče o pleť. Tanja si už v raném věku vybudovala hlubokou lásku k rostlinám. Vyrůstala na rakouském venkově obklopená netknutými loukami plnými divokých květů.  Vystudovala renomovanou Rakouskou Akademii Kineziologie a to ještě více posílilo její talent a schopnost komunikovat s rostlinami.

Možná máš pocit, že jsi vyzkoušela všechno, od přírodních produktů až po těžké chemické ošetření, ale zatím nic nezafungovalo. Zatímco úzkost a sebevědomí se s přetrvávajícími problémy zhoršují. 


Seznam se se svatou trojicí - Mask&Wash, Rescue Balm a The Intuitive - můžeš se na ni spolehnout a určitě si brzy získá trvalé místo na poličce v koupelně. Uvidíš, že to bude love affair se šťastným koncem.


Tyto formule krásně spolupracují, aby účinně uklidnily zarudnutí a záněty, zmírnily jizvy, obnovily narušenou bariéru pokožky a její přirozenou rovnováhu. Tvojí pleť zanechají uzdravenou a krásně rozzářenou.

Čistící maska Mask&Wash

Tento krémový, nadpřirozeně výživný zázrak přinese tvé pleti čistou rozkoš. Její nepřekonatelná ingredience - raw manuka med - se vypořádá s bakteriemi, záněty a zarudnutím.  A společně s dalšími léčivými ingrediencem nechá zmizet záněty, jizvy, známky hyperpigmentace a zabrání tvorbě nových skvrn.


Rituál
jako maska
Množství o velikosti třešně smíchej s vodou (asi ½ čajové lžičky), dokud nevznikne hladká krémová textura, světlejší než původní barva směsi. Neboj se na základě svých vlastních potřeb upravit poměr vody a tak i konzistenci, která tvé pleti nejvíc vyhovuje. Při nanášení na pleť buď opravdu něžná a vyhni se okolí očí. Použij ji na celý obličej, krk i dekolt a nech směs, aby se vstřebala do pokožky nejméně 30 minut. Neboj se nechat masku i déle, pokud ti to bude příjemné. Můžeš ji osvěžit například pleťovou mlhou The Intuitive nebo jinou květinovou vodou. Předtím než masku smyješ, můžeš vlhkými prsty jemně pleť masírovat a naplno si tak užít její schopnost exfoliace a díky prokrvení se blahodárné složky i lépe vstřebají do pokožky. Umývej navlhčenou žínkou a buď velmi něžná a opatrná, obzvláště kolem očí.
Užij si uklidněnou pokožku a rozdíl ve struktuře!

Neváhej ji nanášet i dvakrát denně. Jako masku, nebo jako čistící balzám na každodenní čištění pleti, jako masku přes noc, jako exfoliátor a jemný peeling na rty, jako lehce tónovaný vyživující balzám na obličej nebo jako masku na ruce.

Proč je Mask&Wash tak dobrý pro akné a zanícenou pokožku?

 • RAW MANUKA MED MGO 600+
  čištění pleti: Manuka med dělá zázraky díky svým proslulým antibakteriálním vlastnostem (především díky složce Methyglyoxal). Je také silně protizánětlivý, zklidňuje zanícenou pokožku, zatímco ji léčí. Obsahuje aminokyseliny, které odstraňují odumřelé kožní buňky, pomáhají udržovat póry čisté a drasticky tak zlepšují oblasti náchylné k akné.
  opravuje pokožku i za těžkých podmínek / hlubokých ran, mokrých ran: Manuka podporuje regeneraci pokožky, opravuje poškození buněk a zmírňuje jizvy. Zvládá  hluboce znepokojenou (např. akné, ekzémy a lupénku) a traumatizovanou pokožku.
  hydratuje: Manuka skvěle hydratuje přitahováním vlhkosti k pokožce a zadržováním ji. Tato hydratace pomáhá dále zvyšovat pružnost pokožky, regeneraci buněk a podporuje hojení.
  přináší mladistvý vzhled: Bylo prokázáno, že Manuka med zvyšuje zesítění kolagenu a podporuje strukturální růst kolagenu v kožních buňkách.

 • LÉČIVÝ POSVÁTNÝ PUDR Z THAJSKÉ MANGOSTANY
  Jemný a ručně vybíraný prášek mangostanu, který je získáván z organické farmy v Thajsku, je známý svou protizánětlivou silou, jeho antioxidačními schopnostmi a léčivými vlastnostmi svých xantonů. Xantony jsou jedinečné biologicky aktivní sloučeniny, které se spárují s jinými molekulami, aby byly skutečně prospěšné pro vaše tělo. Říká se o nich, že jsou antidepresivní, antimikrobiální a antivirové. Z 200 známých xantonů se 24 nachází v mangostanu. Takové množství nemá žádné jiné ovoce ani jiný zdroj potravy.

 • RAW KAKAO Z BALI
  Kakaový prášek je bohatý na super-antioxidanty a teprve nedávno byla nalezena souvislost mezi volnými radikály a akné a je dále zkoumána.

 • ANTIBAKTERIÁLNÍ A PROTIZÁNĚTLIVÁ SMĚS ÉTERICKÝCH OLEJŮ
 • podporuje účinky Manuka medu, hluboce uklidňuje a pomáhá v blednutí jizev. Hlavním hrdinou této směsi je Helichrysum italicum, neuvěřitelně bohatý na aktivní složky, známý svými ohromnými hojivými účinkami na akné (stejně jako na spálení sluncem, kuperózu a růžovku, hyperpigmentaci, zjizvení, traumatizovanou a zrající pokožku tím, že podporuje kolagen a bojuje proti metabolickému buněčnému stárnutí.) Helichrysum má bezkonkurenční protizánětlivé, antimikrobiální a regenerační schopnosti.

  8 POTENTNÍCH OLEJŮ V BOJI PROTI AKNÉ: mezi nimi ARGANOVÝ OLEJ & ČERNÝ KMÍNOVÝ OLEJ, TAMANU OLEJ, OLEJ ZEMĚNATÝCH SEMEN


  Pečující balzám Rescue Balm 

  Tato zlatá směs olejů, másel a esenciálních olejů jako záchrana pro zanícenou aknózní a traumatizovanou pleť okamžitě dodává pleti pocit uklidňující úlevy a vyrovnanosti. Aromaterapeuticky a energeticky uklidňující jemný balzám uvolňuje teplo a zarudnutí spolu se záněty a přináší hloubkovou hydrataci.


  Rituál

  Mezi dlaněmi roztav poloviční velikost hrášku a přilož si ruce před obličej, zhluboka se nadechni a spoj se s energií balzámu. Nejúčinnějších uzdravujících schopností docílíš, když rescue balm jemně vmasíruješ do vlhké pokožky. Používej jej samostatně jako denní nebo noční krém, případně jako spotové ošetření - na popraskané rty, odřeniny, jizvy nebo popáleniny.

  Proč je Rescue Balm tak dobrý pro akné a zanícenou pokožku?

 • MURUMURU MÁSLO
  Murumuru máslo neuvěřitelně krásně hydratuje citlivou a problematickou pokožku, zejména pokožku náchylnou k akné, ekzémům a alergiím. Její vysoký obsah kyseliny laurové (46-52%) přináší chladivý účinek a spolu s jejími hydratačními účinky je rájem pro jakékoliv problémy spojené s teplem, zarudnutí nebo záněty.

 • PROPOLIS
  Římané, Řekové a Egypťané používali tento velkorysý včelí dar k ošetření kůže. Jeho antivirové, antibakteriální, antifungální a protizánětlivé účinky jsou legendární a známé již po staletí.

 • ANTIBAKTERIÁLNÍ SMĚS ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ
  hluboce zklidňuje zarudnutí a záněty, uvolňuje teplo a pomáhá zmírnit jizvy. Mezi nimi: RŮŽE PELARGÓNIE, RŮŽE, MANUKA, SLAMĚNKA, PAČULI A SANTALOVÉ DŘEVO

 • 9 PROTIZÁNĚTLIVÝCH OLEJŮ mezi nimi renomovaní léčitelé akné: OLEJ Z ČERNÉHO KMÍNU, ARGANOVÝ OLEJ, TAMANU OLEJ
 •  

  Květinová mlha The Intuitive

  Přetrvávající boj proti akné může být psychicky náročný. The Intuitive se s tím umí vypořádat  uvolňováním napětí a stresu a vytvářením klidné nálady. Osvěžující a hluboce uklidňující květinová mlha má zvláštní talent v čištění a vyrovnávání energie. Náramně také uleví zánětlivým sklonům tvé pleti a dlouhodobě uhasí její žízeň. Jako hydratační složka zajišťuje, že  jsou všechny oleje, másla a živiny jemně vstřebány do pokožky. Propojuje a zesiluje tak blahodárné účinky každého produktu z řady MAX&ME.


  Rituál

  Po vyčištění pokožky nastříkej mlhu několikrát na obličej, krk a dekolt a zhluboka se nadechni. Ucítíš nádhernou botanickou vůni, která ti okamžitě navodí pocit uvolnění a dobré nálady. Následně si připrav do dlaně ½ čajové lžičky Mask&Wash a smíchej s the Intuitive tak, aby vznikla světlá krémová textura. Po smytí masky opět připrav pleť na lepší absorpci Rescue Balmu jejím zvlhčením pomocí této květinové mlhy.

  Měj mlhu s sebou na cestách, abys kdykoliv bude třeba, uvolnila negativní energii v sobě a kolem sebe a uhasila žíznivou pleť.

  Proč je The Intuitive  tak zásadní pro aknózní a zanícenou pokožku?

 • MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ
 • Tato krásná jasně oranžová květina je známá svými léčivými a energetickými schopnostmi po tisíciletí. Slouží jako lokální hojivá léčba ran a infekcí. Měsíček je typický lék na kožní onemocnění, jako jsou ekzémy, akné, oděry a dermatitida.

  Moderní studie potvrdily jeho výjimečné protizánětlivé vlastnosti a účinnost při léčbě pokožky. Antiseptické, protizánětlivé a antihemoragické vlastnosti pomáhají snižovat záněty a otoky, uklidňují spálení, vyrážky a podráždění pokožky.


 • BLUE TANSY
 • má výbornou schopnost zklidnit zanícenou pokožku uvolněním tepla a zklidněním akné. Je určen k odstranění vyrážek, alergických reakcí, zklidnění spálení sluncem a k jakékoli formě problémové pokožky.


 • HELICHRYSUM
 • viz.  Mask and Wash.


 • SYNERGIE KVĚTOVÝCH VOD
 • která hluboce uklidňuje, uvolňuje teplo, zmírňuje záněty a pomáhá v blednutí jizev.

  NOVINKY