#Byssinetalks: Johana Hamaďáková

Johanka. Půvabná slečna, co zná recept na krásné tělo, kterému nechybí zdravý duch! Co nejlépe pomůže od stresu a bez kterých suplementů nedá Johanka ani ránu? Ponořte se společně s námi do dalšího dílu z naší rubriky #ByssineTalks a nechte se inspirovat. Tentokrát wellness konzultantkou a trenérkou Johankou Hamaďákovou. 

 Johana Hamadakova

Kdy jsou lidé podle tebe nejkrásnější? 

Když jsou sami se sebou vnitřně spokojení.

 

Který kosmetický produkt nebo rada transformoval(a) tvoji pleť a už se bez toho neobejdeš?

Ačkoliv jsem zatím ve svém životě nikdy žádné velké problémy s pletí neměla (zaťukávám do stolu), rozhodně mi to má pleť nedává zadarmo. To, bez čeho se neobejdu sice může znít jako kliše, ale rada „nikdy nevynechej odlíčení a pak hydrataci“ je opravdu rada nad zlato. Stačí málo, vážně, ale pleť jednoduše potřebuje vědět, že se o ni zajímáte. Bude to znít vtipně, ale ta moje si to se mnou jasně vydebatovala  – kdykoliv  ji dobře nevyčistím nebo ji nějak jinak zanedbám, dá mi druhý den jasně najevo, že se jí moje chování úplně nezamlouvalo, v podobě suchého místa nebo zarudlé skvrny s pupínkem.

 

Co ti nejlépe pomůže od stresu a vejde se do kabelky?

Parfémový olej od Maison Louis Marie. Je to moje vzpomínka na New York a hezké časy. Kdykoliv k němu přičichnu, mám hned lepší náladu.

 

Která ingredience Tě nejvíc baví? Proč?  (ať už v parfémech, pečujících produktech atd.)

Miluji všechno, co obsahuje santalové dřevo a manucký med, pro jejich dokonalou vůni a naprosto nesmyslně blahodárné účinky...!

 

Jak nejradši relaxuješ?/ Jaký je Tvůj uklidňující rituál?

Zhasnu umělá světla, uvařím si čaj, zapálím svíčku od Boy Smells.... a zkouším třeba 10 minut meditovat.

Co je pro tebe hnacím motorem?

Káva. 

Co o tobě tvoji přátelé neví?

Že mám svůj oblíbený vařič na sporáku. Ten vpravo dole.

 

Jaký kompliment ti v poslední době udělal radost?

Jedna slečna, která ke mně chodí na tréninky, mi před nedávnem řekla, že jsem jí změnila život k lepšímu. A to je snad ten největší kompliment, který můžete dostat!

 

Co nového jsi se naučila?

Naučit se říkat ne.

 

Bez kterých suplementů se neobejdeš?

Magnesium (v jeho chelátové formě) a omega-3. Bez těch doslova nedám ani ránu. Zároveň ale aktuálně nedám dopustit na vitamín C a zinek.

 

NOVINKY